Reference

„Ráda bych poděkovala paní Pavlovské za její profesionální přístup, trpělivost a diskrétnost. Zlom, který ve mně nastal, mi vnuknul možnost setkání s koučem. Nikdy jsem nic takového nevyhledávala, ale nakonec to pro mě bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat. Obdivovala jsem, jakými způsoby lze najít zpět rovnováhu člověka. Přišlo mi, že svou osobu jsem ztratila a musela jsem se najít. Nebylo to jednoduché, ale s mojí koučkou jsem to zvládala. Pokud se kdokoli dostane do jakékoli situace, je dobré svěřit se osobě, která ví, jak pomoci. Člověk pak není na vše sám. V tom je ta síla.“
Renata – lab manager


„Koučink a mentorink s Amálkou byl pro mě jeden z nejinspirativnějších zážitků za poslední dobu. Nejvíce jsem ocenila možnost zastavit se a zamyslet – a to jinak, než jsme dělala doposud. S Amálčiným trpělivým a zároveň cíleným vedením se mi podařilo zodpovědět mnoho profesních, ale i osobních otázek v náročném životním období a pracovat na jejich uplatnění ve svém životě. Děkuji moc. Vlaďka Straková“


„Dostala jsem se do situace, kdy jsem si „nevěděla rady“, potřebovala jsem se někam posunout, najít cestu…, takže jsem se rozhodla využít služeb kouče.

Můj výběr kouče byl výborný: paní Amalie Pavlovská. Spolupráce s ní pro mě byla nesmírně přínosná a moc mi pomohla (mimo jiné jsem si utřídila, co je pro mě nejdůležitější, získala jsem nadhled, věci jsem začala vidět i z jiných úhlů pohledu atd.). Ze schůzky s paní Pavlovskou jsem vždy odcházela pozitivně naladěná a s dobrým pocitem. Velmi oceňuji její profesionalitu a lidský přístup.

Všem, kdo zvažují spolupráci s koučem, jednoznačně doporučuji paní Pavlovskou.“

Vladimíra V., OSVČ


„Děkuji Vám, paní Amálie Pavlovská za čas, který jsem s Vámi strávila při osobním kaučinku. Setkání s Vámi, bylo pro mne nejen příjemné, ale i velice přínosné.“

Marie Tomší


 

„S paní Amálkou jsem absolvovala koučovací období, které pro mě mělo nesmírný přínos. Výtečnou kombinací dobře mířených otázek „na tělo“ mi paní Amálka umožnila odhalit v sobě vlastnosti a hodnoty, o nichž jsem neměla tušení, že se ve mně skrývají a jsou pro mě tak zásadní. Moc moc tedy děkuji paní Amálce, vřele její pomoc doporučuji všem bloudícím duším a věřím, že její práci využijí a tak jako já kladně ocení spousty dalších klientů. Děkuji Amálko.“

Bára


„Na setkáních při koučinku s paní Pavlovskou jsem vždy oceňoval příjemnou atmosféru setkání, osobní citlivý přístup a snahu nenásilně motivovat k překonávání „červených linií“ i dalšímu osobnímu rozvoji.“

Key Account, DHL


„Díky citlivému vedení paní Amálky jsem pochopila, že s přiměřeným odstupem jde člověku vše lépe, a to jak v profesním, tak i v osobním životě. Profesionální koučink paní Pavlovské mě naučil, jak je důležité udržet si v životě rovnováhu a směřovat stále vpřed a případné odbočky a objížďky na životní cestě využít ke kochání se krásnou krajinou a ne k brblání nad cenou pohonných hmot.“

                                                                                                                                                               Bc. Kateřina Levínská – lektorka anglického jazyka


 

„Šla jsem a nevěděla jsem kam, vydávala jsem hromady energie a nevěděla proč, můj život byl jak loďka v rozbouřeném moři – boj o přežití a já toužila po klidném slunečném přístavu. Díky koučinku paní Amálie, jsem nalezla harmonii sama v sobě, zvolila priority a cíle a ukotvila svou loď v krásném přístavu života. Nyní vyjíždím na cesty s jasným cílem, vytyčenou trasou v mapě, s#nbsp;kompasem a#nbsp;spolehlivou posádkou. Vím, že občas může přijít bouře, nebo porucha motoru nebo vzpoura, ale taky vím, jak tyto situace zvládnout. Konečně mám pocit, že jsem kapitánem na své lodi a kapitánem svého života a to opravdu stojí za to!

Ať řešíte cokoli, máte pocit, že věci nejsou takové, jaké chcete, že Váš život řídí vnější okolnosti, druzí lidé nebo chaos, nebo jen potřebuje lépe zacílit, nasměrovat či postrčit a podpořit ve svých rozhodnutích, ve všem Vám může být nápomocna svým profesionálním přístupem paní Amálie.“

Ing. Petra Kinčlová, logistik-manažer-podnikatel


Díky koučinku jsem pochopila, že není třeba brát vše osobně a že každá událost má i svou dobrou stránku. Záleží na úhlu pohledu. Podařilo se mi změnit pohled na sebe, což mi pomáhá postupně pozvedat své sebevědomí. Paní Pavlovská je zdrojem pozitivního náboje, vyslechne a nenásilně vede k sebeuvědomění a porozumění souvislostí. Jednoduše a účinně. Motivace „Nejlepší ráno“ denně v e-mailu – úžasné „nakopnutí“ každý den. Děkuji.

Ing. Marie Nečasová – hlavní ekonom


Během série koučovacích sezení jsem dospěl k několika posunům v pohledu na sebe sama, což přispělo k tomu, že si sám sebe víc vážím. Bez obtíží dokážu definovat jasný reálný cíl a postupně pracovat na jeho dosažení. Mnohem lépe se mi komunikuje s druhými. Získal jsem větší jistotu při vystupování před lidmi. Život a směr, který jsem si zvolil, mi dává smysl. Rád bych ocenil schopnost svého kouče – Amalie Pavlovské – vnímat mě, naslouchat a podněcovat mé myšlení tak, abych sám došel ke správným rozhodnutím, abych dokázal dobře formulovat své myšlenky a uvědomoval si souvislosti.

Ing. Jozef Krutek – podnikatel


Život je občas jako horská dráha, když už se konečně vydrápete téměř k vrcholu, zase Vás „něco“ shodí dolu a Vy se pořád drápete nahoru a ono Vás to opět svrhne… Pořád přemýšlíte, kdo a proč Vás shazuje. Opravdu nevíte, kdo to je? Jste to VY! Můžete se nahoru dostat tisíce cestami, ale pokud nahoře bude opět onen strašák (ano, Vy!), spadnete dolů znovu a znovu. Najít příměří sám se sebou není lehký úkol, ale pokud se tak stane, ani si nedokážete představit, jaký úžasný pohled se Vám tam nahoře naskytne…ty možnosti! Člověk často umí pomoci ostatním, ale sobě samotnému ne. Když řeší nějaký problém, vidí jej pouze z určitého (svého) úhlu pohledu, ale když do toho vstoupí další člověk se svým náhledem i nadhledem na danou situaci, najednou se ukáže, že vše může být úplně jinak, než se zdálo. A proto si myslím, že je velmi důležité mít svého kouče – člověka, který má na věci jiný náhled než vy a jehož cenné rady Vám pomůžou při řešení všemožných životních peripetií…a i Vám se může naskytnout ten úžasný pohled, možnosti, svoboda…! Paní Amálka Pavlovská mi byla skvělým koučem, předala mi mnoho cenných rad, pomohla mi najít nové cesty při řešení drobných i větších problémů, což mi umožnilo přijmout samu sebe, uvědomit si nekonečné možnosti, které jsou otevřeny pro každého z nás a stoupat výš a výš. Největší kus „práce“ je ovšem na Vás. S paní Amálkou Pavlovskou bych to však nenazývala „prací“, nýbrž velkou zábavou. A musím Vám říci, že radost z výsledků je skvělý pocit! Chcete ho také zažít? Tak na nic nečekejte a zkuste to taky.

Jana F., studentka UK Praha


Stále sledovat svůj cíl, nevzdávat se! Mohu odbočit, zastavit se a nabrat dech, přehodnotit způsob a rychlost postupu, „zaparkovat“ v případě, že osobně v danou chvíli nemohu ovlivnit běh událostí. A také některé otázky, nutící mne k zamyšlení a občas i ke změně úhlu pohledu či strategie postupu. To jsou důležité momenty, které jsem se pod dohledem kouče Amálky naučil. Její enthusiasmus je nakažlivý. Zkuste to a neprohloupíte! Děkuji, stále se mám co učit.

Vlastimil Dobrý – Manažer kvality


Proces koučování mě příjemně překvapil. Objevila jsem u sebe dovednosti, které mi ukazují, co všechno mohu dělat a jak jít za vytyčeným cílem. Mé sebeovládání i schopnost konverzovat bez emocí se výrazně zvýšily. Jsem velmi spokojená a oceňuji profesionální přístup a trpělivost svého kouče – Amalie Pavlovské.

Jana S., ekonomka


Když jsem se rozhodla nechat se koučovat, neuměla jsem si představit, že je možné za pár sezení dosáhnout takové změny. Jsem spokojená. Zklidnila jsem se, daří se mi udržet si odstup od zátěžových situací, organizace mého času dostala řád. Líbilo se mi, jak se dá jiným způsobem zjistit, co je v dané chvíli pro mne vlastně důležité a čím se nemám trápit. Je výborné mít možnost promluvit s někým, kdo je nestranný a umí naslouchat.

Děkuji Dagmar N., učitelka


Dne 2. 10. 2011 provedla paní Amalie Pavlovská na moji žádost koučování mého dilematu. V rámci tohoto procesu jsem získal naprosto nový pohled na moje problémy. Na základě koučování paní Amalie Pavlovské jsem si jasně uvědomil priority, prohloubil a utřídil myšlenky. Dále jsem během tohoto procesu objevil další varianty řešení, čímž se podstatně urychlil i můj proces rozhodování.

Díky profesionálnímu vedení koučování ze strany paní Pavlovské jsem s konečným výsledkem velmi spokojený. Každému, kdo se dostane do podobné (na první pohled složité) situace, jednoznačně doporučuji v této oblasti využít její služby.

Václav Havlíček
předseda představenstva, AWAST a.s.